MÖBLER / Bord / Etagebord 10289357
nr 1028 9357
Etagebord
1800-tal, längd: 59 cm, djup: 39 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 mars 2016
kl 20:57:46
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr